• DOMŮ
  • O NÁS
  • NOVINKY
  • TÝM
  • FLOORBALL GROUP
  • STATISTIKY
  • KONTAKT
  • PŘIHLÁSIT
  • Zápasy

    Tabulka | Zápasy | Statistiky

    Soutěž:

    2018/2019 Národní liga – skupina západ

    DatumHalaSoupeřVýsledekOn-lineStatistiky
    8. 9. 2018 19:00 ASVA Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 2:9 on-line statistiky
    16. 9. 2018 18:00 SH TJ Kobylisy Florbal TJ Kobylisy 7:5 on-line statistiky
    22. 9. 2018 20:00 SH Děkanka Spartak Pelhřimov 7:0 on-line statistiky
    29. 9. 2018 19:00 SH TJ Turnov TJ Turnov 10:8 on-line statistiky
    6. 10. 2018 20:00 SH Děkanka FbC Plzeň 3:2 on-line statistiky
    14. 10. 2018 17:00 SH Kadaň FBC DDM Kati Kadaň 6:7 on-line statistiky
    20. 10. 2018 20:00 SH Děkanka Panthers Praha 9:7 on-line statistiky
    27. 10. 2018 19:45 SH ZŠ Kunratice Wizards DDM Praha 10 6:8 on-line statistiky
    4. 11. 2018 13:00 SH Děkanka T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 5:4 on-line statistiky
    11. 11. 2018 18:00 SH Čakovice ASK Orka Čelákovice 4:12 on-line statistiky
    18. 11. 2018 19:00 SH Děkanka DDM SANEXCZ Děčín IV 8:6 on-line statistiky
    24. 11. 2018 16:30 SH ZŠ Kunratice Florbal TJ Kobylisy 7:5 on-line statistiky
    29. 11. 2018 20:30 Jedenáctka VS TJ Turnov 3:8 on-line statistiky
    15. 12. 2018 19:00 SH ZŠ Osvobození Pelhřimov Spartak Pelhřimov 10:5 on-line statistiky
    6. 1. 2019 17:30 MSH Plzeň (Lokomotiva) FbC Plzeň 6:7 on-line statistiky
    12. 1. 2019 20:00 SH Děkanka FBC DDM Kati Kadaň 10:13 on-line statistiky
    19. 1. 2019 19:45 Sport Centrum Hostivice Panthers Praha 5:1 on-line statistiky
    27. 1. 2019 19:00 SH Děkanka Wizards DDM Praha 10 8:7 on-line statistiky
    2. 2. 2019 18:00 SH Králův Dvůr T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 5:9 on-line statistiky
    9. 2. 2019 20:00 SH Děkanka ASK Orka Čelákovice 6:8 on-line statistiky
    16. 2. 2019 18:00 SH TJ Jiskra Nový Bor DDM SANEXCZ Děčín IV 9:3 on-line statistiky
    23. 2. 2019 20:00 SH Děkanka TJ Sokol Jaroměř 11:3 on-line statistiky
    2. 3. 2019 19:00 SH Králův Dvůr T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 9:1 on-line statistiky
    3. 3. 2019 18:00 SH Králův Dvůr T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 4:5 on-line statistiky
    9. 3. 2019 20:00 SH Děkanka T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 8:3 on-line statistiky
    10. 3. 2019 20:30 SH ZŠ Kunratice T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 9:6 on-line statistiky
    16. 3. 2019 19:00 ASVA Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 3:7 on-line statistiky
    17. 3. 2019 14:00 ASVA Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 5:7 on-line statistiky
    23. 3. 2019 17:00 SH ZŠ Kunratice TJ Sokol Jaroměř 8:7 on-line statistiky
    24. 3. 2019 17:00 SH ZŠ Kunratice TJ Sokol Jaroměř 4:3 on-line statistiky
    27. 3. 2019 19:00 ASVA Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 0:4 on-line statistiky

    FLORBALOVÝ KLUB © 2015 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

    NAŠI SPONZOŘI: