• PŘIHLÁSIT
  • Traverz zdolala Bučis 8:6

25. 11. Mukařov dokázal otočit zápas na půdě vedoucího týmu ligy.

Traverz zdolala Bučis 8:6

Bučis team patří k největším překvapením letošního ročníku. Nováček vedený ostříleným koučem Zahálkou byl po deseti kolech první a svou formu chtěl potvrdit i proti Traverze. V první polovině utkání se tak výsledkově dělo, když domací vedli už 4:1. Traverza ale dokázala skvěle zareagovat a ve třetí třetině otočila skóre na 6:5 ve svůj prospěch. Bučis ale dvě a půl minuty před třetí sirénou vyrovnal a už to vypadalo, že zápas půjde do prodloužení. Tři body Mukařovu ale vystřelil Maritn Fenik, který pečetil skvělý výkon mladé letky Traverzy. Ta se po polovině základní části děli bodově s Wizardy o úplné čelo tabulky.

Další utkání čeká Traverzu v sobotu od 15 hodin ve SH Rudná proti domácím Panthers Praha.