• STATISTIKY
  • KONTAKT
  • PŘIHLÁSIT
  • Je vyrovnáno 2:2!

25. 3. Traverza dokázala na domácím hřišti dvakrát zvítězit a vyrovnala semifinálovou sérii na 2:2. O postupujícím tak rozhodne pátý zápas.

Je vyrovnáno 2:2!

Obrovské drama bylo k vidění v sobotu i v neděli v Kunraticích. Traverza v obou zápasech od začátku vedla a diktovala tempo hry. Ovšem ani tentokrát se nevyvarovala zbytečných vyloučení, která Jaroměř trestala. V sobotním utkání vedli Mukařovští v polovině třetí třetiny už 7:4, nakonec ale museli o konečnou výhru 8:7 pořádně zaboovat. Jaroměř dokázala proměnit čtyři přesilové hry, další gól přidala z trestného střílení a poslední pak při hře bez brankáře.

Podobný průběh měl i konec nedělního zápasu. Mukařovští se dostali do vedení 4:1, když pět minut před závěrečnou sirénou proměnil povedený break Šimon Otto. Jaroměř se však nevzdala a v čase 57:59 snížila při power play na 2:4. Necelou minutu před koncem byl vyloučen Noha a nabídnutou přesilovku 6 proti 4 proměnil Kopecký. Do konce zápasu však zbývalo naštěstí pouze 11 vteřin, které Traverza již ubránila a vyrovnala tak sérii na 2:2.

Souboj s Jaroměří tak vyvrcholí stejně jako v loňské sezóně pátým zápasem na výchdě Čech. Utkání je na programu ve středu od 19 hodin.