• STATISTIKY
  • KONTAKT
  • PŘIHLÁSIT
  • Jaroměř vede 2:0

18. 3. Traverza nedokázala v Jaroměři ani jednou zvítězit a prohrává v semifinále 0:2.

Jaroměř vede 2:0

Sobotní utkání bylo dvě třetiny herně i výsledkově vyrovnané a jak to zpravidla bývá, rozhodla až třetí třetina. V té Mukařovští doplatili na svou nedisciplinovanost, když v poslední dějství posbírali třináct trestných minut. Zbytečná vyloučení soupeř nemilosrdně trestal a nakonec zvítězil 7:3.

V neděli se Traverze hrubě nepovedl vstup do zápasu a v šesté minutě prohrávala už 0:3. Zlepšený výkon ve druhé třetině poté přinesl snížení na 3:5. Mukařovským bohužel opět nevyšel vstup do závěrečné třetiny a Jaroměř odskočila na rozdíl tří branek. Od té doby ale Traverza na hřišti dominovala, dostávala Jaroměř pod soustavný tlak a dočkala se i vytoužených gólů. V 54. minutě snížil na 5:6 Svatoš a Traverza byla rázem na dostřel. Mukařovský střelec byl následně ale vyloučen za potyčku s domácím Emlarem a hra pokračovala ve čtyřech. Po oddechovém čase se Traverza odhodlala k odvážnému kroku a pokusila se vyrovnat při hře bez brankáře. I přes několik dobrých příležitostí však gól nevstřelila. Při brejku domácích navíc Bína vyběhl zpět do své klece příliš brzy a obdržel ČK2 za sabotáž hry. Traverzu tak čekal pětiminutový trest, ke kterému sudí navíc přidali trestné střílení. To bezpečně proměnil Kopecký a pečetil tak výhru Jaroměře 7:5.

Traverza tak v semifinálové sérii už nesmí zaváhat. Sobotní i nedělní utkání jsou na programu od 17 hodin v Kunraticích.