• STATISTIKY
  • KONTAKT
  • PŘIHLÁSIT
  • Postup do semifinále!

11. 3. Traverza zvládla druhý čtvrtfinálový víkend a po výhrách 8:3 a 9:6 postupuje do semifinále NFL.

Postup do semifinále!

Sobotní výhra se na Děkance nerodila vůbec snadno. Traverza rozhodla až ve třetí třetině, když se za stavu 3:3 v 50. minuě využil přesilovou hru Jakub Noha a poslal Mukařov do vedení. O dvě minuty později přidal pojistku Jan Pudich, který zkompletovat hattrick. Konečné skóre 8:3 bylo pro hosty až příliš kruté.

V neděli nastoupili Mukařovští v Kunraticích a chtěli čtvrtfinálovou seŕii ukončit. Dobrý vstup a brzké vedení 2:0 ovšem vystřídaly nepřesnosti a zybtečné ztráty a tak byl stav v půlce utkání nerozhodný 3:3. Do konce druhé třetiny dokázala Traverza zabrat a odskočila do vedení 6:4. T.B.C. nastoupilo do poslední části velmi odhodlaně a hned ve druhé minutě snížilo na rozdíl jediné branky. Ukliďňující gól vstřelil opět ve skvělé formě hrající Pudich, který se v zápase trefil už počtvrté. V následné power play přidal dva góly Robert Štipka a Mukařov mohl slavit vítězství 9:6 a celkově 3:1 na série.

V semifinále čeká Traverzu lepší z dvojice Jaroměř vs. Wizards. Rozhodující zápas se odehraje v úterý od 19 hodin v Jaroměři. Pokud zvítězí Jaroměř, začnou Mukařovští právě na východě Čech. V opačném případě by Traverza semifinálovou sérii začínala doma.