• STATISTIKY
  • KONTAKT
  • PŘIHLÁSIT
  • Důležitá domácí výhra nad tradičním rivalem

5. 11. Traverza v rámci 9. kola NFL západ vyzvala soupeře, kterého zná možná nejlépe ze všech. S Královým Dvorem totiž Mukařovští válečníci odehráli několik památných bitev. Na domácím hřišti se ale týmu doktora Čecháka dlouhodobě daří, což se potvrdilo i tentokrát proti „Králováku“.

Důležitá domácí výhra nad tradičním rivalem

V letošní sezoně Chlumský a spol. doma ještě nepoznali hořkost porážky a sílu Traverzy na Děkance poznal Králův Dvůr už ve druhé minutě, kdy otevřel skóre mladý Pudich. Díky přesné ráně Slámy z 11. minuty se šlo do kabin po první třetině za stavu 2:0.

Mukařov byl v podstatě po celou dobu zápasu lepším týmem, ale tradičně dojížděl na impotenci v zakončení. Stav 3:1 po druhé třetině úplně neodpovídal obrazu hry. Naštěstí pro domácí si ale krátce po začátku třetí periody dvakrát vyměnilo spolupráci duo Kalát-Otto a bylo to 5:1.

Zdálo se, že je po zápase. Konec zápasu si ale Traverza jako obvykle zkomplikovala. Králův Dvůr i díky dvěma proměněným přesilovkám snížil na rozdíl jednoho gólu, na víc už se ale nezmohl.

Traverza Mukařov – FBC Králův Dvůr 5:4

Branky: 2. Jan Pudich, 11. Tomáš Sláma, 37. Radim Fořt, 42. Šimon Otto, 45. Ondřej Kalát - 26. Pavel Dvořák, 56. Karel Horký, 60. Karel Horký, 60. Jan Petrmichl