• STATISTIKY
  • KONTAKT
  • PŘIHLÁSIT
  • Traverze se na hřišti Wizards nedaří

2. 11. Pokud si hráči Traverzy zoufali, že se jim na hřišti Kadaně dlouhodobě nedaří, to samé si po 8. kole NFL mohou říct o domácí půdě Wizárdů. Stejně jako v minulé sezoně se Mukařovským v Kunraticím proti kouzelníkům nedařilo.

Traverze se na hřišti Wizards nedaří

Začalo to přitom pro Drahoráda a spol. slibně. Fořt totiž vyhrál úvodní buly zápasu pro sebe a po čtyřech vteřinách dostal Traverzu do vedení. Na dalších 40 minut to ale bylo od Mukařova všechno. Góly totiž v následujících dvou třetinách stříleli jen domácí.

A opět zářilo tradiční duo kouzelníků Lazárek-Šrámek. Po dvou třetinách se šlo do kabin za stavu 6:1 z pohledu Wizards. Mukařovští válečníci si v kabině řekli, že to ještě zkusí, a začátek třetího dějství jim vyšel na výbornou. V čase 47:00 to bylo už 6:4 a Traverza dostala příležitost přesilovky. V té se také zápas rozhodl, možná trochu překvapivě ale pro Wizards, kteří v oslabení zvýšili na 7:4, a Mukařov už se z tohoto direktu nedokázal zvednout.

Wizards Praha – Traverza Mukařov 8:6

Branky (asistence): 08:43 Jan Heller (Jiří Šrámek), 19:57 Martin Lazárek (Jindřich Zoth), 24:47 Jiří Šrámek, 32:21 František Kosař (Daniel Šulc), 38:20 Martin Lazárek (Jiří Šrámek), 39:46 Jakub Novák (Jiří Šrámek), 48:25 Ondřej Policar (David Bouda), 59:30 Jakub Novák (Martin Lazárek) - 00:04 Radim Fořt, 41:12 Jan Pudich (Tadeáš Drahorád), 42:17 Radim Fořt (Tomáš Sláma), 43:50 Karel Svatoš (Tomáš Sláma), 49:46 Jan Pudich (Petr Heřmanský), 59:44 David Podhráský (Walter Schubert)