• STATISTIKY
  • KONTAKT
  • PŘIHLÁSIT
  • Traverza doma neporažena!

24. 10. Mukařovští zvládli třetí domácí zápas a v této sezóně zůstávají na Děkance neporaženi. Po Pelhřimovu a Plzni si před domácími fanoušky poradili i s pražskými Panthers.

Traverza doma neporažena!

Velmi povedený výkon předvedli svěřenci kouče Chlumského především v prvních dvou třetinách. Zodpovědná hra na balonku přinesla postupné navyšování skóre. Sedm vteřin před koncem druhého dějství zvyšoval Radim Fořt přízemní střelou už na 8:3. Vysoké tempo hry ve třetí třetině mírně opadlo a do šancí se více tlačili hosté. I přes nepovedenou poslední minutu, kdy Traverza dvakrát inkasovala, si ale Mukařovští utkání pohlídali a připsali si tři body za vítězství 9:7.

Na Děkance se Traverza znovu představí netradičně v neděli 4.11. od 13 hodin proti T.B.C. Králův Dvůr.

Traverza Mukařov - Panthers Praha 9:7

Branky (asistence): 14:51 Radim Fořt (David Podhráský), 16:56 Šimon Otto (Walter Schubert), 18:38 Jakub Noha (Walter Schubert), 21:12 Karel Svatoš (Tadeáš Drahorád), 27:58 Jan Pudich (Robert Štipka), 35:17 Tomáš Sláma (Karel Svatoš), 35:57 Jan Pudich (Marek Chlumský), 39:53 Radim Fořt (Tadeáš Drahorád), 53:56 Walter Schubert (Jakub Noha) - 18:31 Lukáš Tomeš (Dominik Hudec), 24:37 Radek Šťovíček (David Kolář), 27:34 Radek Šťovíček (Petr Pojar), 47:04 Radek Šťovíček (Dominik Hudec), 54:09 Radek Šťovíček (Lukáš Tomeš), 59:00 Radek Šťovíček (Marek Mochan), 59:34 David Kolář (Marek Mochan)